MANTRA | O nas/Osiągnięcia.
Teatrmantra.pl


O NAS

Jesteśmy grupą doświadczonych artystów z Makowa Mazowieckiego. Działamy prężnie od ponad 15 lat występując na terenie całej Polski. Grupa liczy obecnie 8 osób. Jej członkowie to przede wszystkim uczniowie szkół wyższych, których zafascynowała sztuka tańca z ogniem. Jesteśmy otwarci na nowe osoby zainteresowane nauką sztuki kuglarskiej. Organizujemy warsztaty, znajdując przy tym przyszłych adeptów tańca z ogniem. Nasze pokazy staramy się przygotowywać do indywidualnych potrzeb klienta. W zależności od okazji: czy to wesele, wydarzenie kulturalne, czy prywatne przyjęcie - dobieramy odpowiednią muzykę, stroje i konwencje show. Naszymi występami udowadniamy, że taniec z ogniem nie musi być mrocznym, spokojnym przedsięwzięciem a może być świetną zabawą, jednocześnie zachwycającą widownię. Systematyczne treningi powodują ciągłe podnoszenie umiejętności i wdrażanie coraz to nowych pomysłów. W nasze pokazy wplatamy również elementy pirotechniczne podnosząc tym samym ich widowiskowość. Jesteśmy elastyczni: dostosowujemy się do potrzeb klienta jeżli chodzi o czas, muzykę i charakter pokazu. Lubimy wyzwania i chętnie stawiamy im czoła. Naszą wizytówką są profesjonalizm, jakość oraz doświadczenie.

taniec z ogniem
taniec ognia

OSIĄGNIĘCIA

W skład grupy wchodzi 8 doświadczonych i utytułowanych artystów. Mamy za sobą ponad 500 pokazów na terenie całej Polski.

- I miejsce Kamili Malec i Sylwii Szwejk w II Miedzynarodowym Festiwalu Sztuki Cyrkowej dla Dzieci i Młodzieży "Magia Cyrku" w Dobrzeniu Wielkim w 2010 roku.

- I miejsce Sylwii Szwejk w kategorii Poi Battle podczas DJC (Dobrzenian Juggling Convetion) w Dobrzeniu Wielkim w 2009 roku.

- II miejsce (wspólnie z Teatrami Ognia: Circus Maximus i Satirmu) w konkursie teatrów ognia podczas Festiwalu Ognia i Sztuk Kuglarskich w Iłży w 2008 roku.

- III miejsce Anny Karolak w Międzynarodowym Konkursie Solowym Tańca z Ogniem w Przasnyszu w 2012 roku.

- III miejsce duetu Sylwia Szwejk, Olga Żbikowska podczas I Miedzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej dla Dzieci i Młodzieży "Magik Show" w Dobrzeniu Wielkim w 2009 roku.

- Organizacja II Międzynarodowego Spotkania Kosmicznych POI-owników Ognia (14-16.01.2011) w Makowie Mazowieckim.

- Organizacja III Międzynarodowego Spotkania Kosmicznych POI-owników Ognia (03-05.02.2012) w Makowie Mazowieckim.

- Występ Sylwii Szwejk w programie "Pytanie na sniadanie" wyemitowanego przez stację TVP 2 17.05.2012 roku.

- Występ Grzegorza Łuniewskiego i Sylwii Szwejk w programie "Kawa czy Herbata?" wyemitowanego przez stację TVP 1 23.11.2011 roku.

- Występ Grzegorza Łuniewskiego w programie "Szymon Majewski Show" wyemitowanego przez stacją TVN 16.11.2009 roku.

- Udział Mateusza Wojdygi oraz Olgi Żbikowskiej w największym w Polsce przedstawieniu ogniowym podczas VI Festiwalu Ognia w Ostródzie w 2009.

Copyright 2013 Teatrmantra.pl